
| Year: | 2025 |
| Condition: | Unworn (5 of 5) |
| : | Yes |
| Box: | Original box included |
| Model: | 130.53.39.21.02.002 |
| Manufacturer: | Omega |
| Series: | Constellation Globemaster Co-Axial Chronometer 39mm |
| : | |
| Diameter: | Ø 39.00 mm |
| Thickness: | 12.50 mm |
| Case: | 18 carat yellow gold 18 carat yellow gold |
| Back case rear: | Scratch-proof sapphire crystal |
| Bracelet: | Leather leather |
| : | With |
| Buckle: | Made of 18 carat yellow gold 18 carat yellow gold |
| : | |
| Bezel: | 18 carat yellow gold 18 carat yellow gold, |
| : | |
| : | |
| Movement: | With 39 jewels, 25200 vph |
| Power reserve: | 60 hours |
| : | |
| Other: | , |